Naša lekárka (dermatovenerológ)  sa postará o vašu pleť z hľadiska estetickej a kožnej medicíny.

Sme tu pre vás na všetky úkony ako sú:

• mezoterapia kyselinou hyalurónovou (zn. JUVÉDERM)

• výplň vrások rôznych častí tváre, krku a dekoltu kyselinou hyalurónovou (zn. JUVÉDERM)

• aplikácia botoxu do rôznych častí tváre (zn.Vistabel/Botox)

• liečba potenia podpazušia, dlaní a chodidiel,

• dermatoskopické vyšetrenie znamienok,

• konzultácia (estetická dermatológia, kožné problémy), retinolový peeling 

Pracujeme s overenou a vysoko kvalitnou značkou výplní a botoxu. Kyselina hyalurónová zn. JUVÉDERM a Botox Vistabel. 

KYSELINA HYALURÓNOVÁ ZN. JUVÉDERM

Kyselina hyalurónová zn JUVÉDERM predstavuje efektívny, spoľahlivý, dlhotrvajúci a prirodzený efekt. Ide o overenú technológiu v oblasti estetickej medicíny s vysokou spokojnosťou klientov.

Druhy výplní:

JUVÉDERM ULTRA 2, ULTRA 3, ULTRA 4– tvárové výplne s dlhotrvajúcimi výsledkami. Rad ULTRA je vytvorený na vypĺňanie jemných liniek aj hlbokých rýh a vrások, dodáva sviežejší, rozžiarený vzhľad vašej tváre. ULTRA 2 vypĺňa stredné vrásky, najmä okolo očí a jemné povrchové linky, ULTRA 3 vyhladzuje stredné a hlboké vrásky, napríklad medzi nosom a kútikmi úst, ULTRA 4 má väčšiu objemovú schopnosť a pôsobí na najnápadnejšie ryhy a vrásky.

JUVÉDERM VOLITE- vyhladzuje pleť, priaznivo ovplyvňuje hydratáciu a elesticitu kože až na 9 mesiacov (doba účinku 1 aplikácie). Dochádza k úplnému začleneniu gélu do tkaniva, čo zaručuje prirodzený vzhľad a umožňuje to potrebnú modeláciu. 

JUVÉDERM VOLBELLA- zmierňuje príznaky starnutia, nadvihuje klesnuté kútiky, vyhladzuje vertikálne linky okolo úst (fajčiarske vrásky), redukuje “marionetové” vrásky medzi kútikmi úst a bradou, zvýrazňuje tvar pier (dodáva plnší tvar, upravuje proporcie hornej a spodnej pery, zvýrazňuje kontúry pier), vylepšuje periorbitálne oblasti (napr. kruhy pod očami).

JUVÉDERM VOLIFT- určený na korekciu stredne hlbokých až hlbokých vrások, vyplnenie nazolabiálnych vrások, vyplnenie marionetových vrások, vyplnenie pier, aplikácia v oblasti čela, modelácia kontúr tváre bez významnej zmeny objemu. Efekt vydrží viac ako 18 mesiacov. Prináša menšiu tvorbu opuchov.

JUVÉDERM VOLUMA- obnovuje stratený objem tváre vrátane líc, lícnych kostí a brady. Liftingový efekt bez chirurgického zákroku, ktorý trvá až 24 mesiacov. Dodáva pleti plnší a zdravý vzhľad.

JUVÉDERM ULTRA SMILE- jemný a hladký gél umožňujúci zväčšenie a obnovu objemu pier, zvýraznenie kontúr a úpravu tvaru pier. Výsledkom je prirodzený vzhľad a prirodzený pocit, je veľmi jemný a šetrný, obsahuje lidokaín, vďaka ktorému je aplikácia a následná doba po aplikácii veľmi konfortná.

BOTOX DYSPORT

Botulotoxín používame na zmiernenie vrások na tvári, ktoré sú spôsobené v podstatnej miere mimickou aktivitou pod nimi ležiacich svalov. Preto môžu byť zmiernené uvoľnením, paralýzou týchto svalov. Paralýza svalov, ktorých aktivita a napätie spôsobujú vrásky na koži nad nimi, je cieľom aplikácie botulotoxínu v estetických indikáciach.

Roztok (botulotoxín) je aplikovaný do svalu vo veľmi nízkej koncentrácii, malom množstve a veľmi jemnou ihlou. Po injekcii by ste mali zotrvať vo vzpriamenej polohe, aspoň v sede nasledujúce štyri hodiny a nemasírovať, nedotýkať sa miest vpichov nasledujúcich dvanásť hodín. Naopak, môžete pomôcť výslednému efektu aktívnym používaním mimických svalov v miestach vpichov.

Efekt zákroku sa začne objavovať medzi štvrtým až siedmym dňom po ňom, plne rozvinutý výsledok je viditeľný o dva týždne. Jedna alebo dve aplikácie sú zvyčajne potrebné na dosiahnutie žiadúceho efektu. Účinok botoxu je 4-5 mesiacov , je to individuálne u každého klienta.

Nežiadúce účinky sú zriedkavé. Najčastejší je mierny hematóm okolo miesta vpichu. Objavuje sa u troch až desiatich percent pacientov a trvá niekoľko dní. Môže dôjsť k relaxácii okolitých svalov, ktoré pretrváva niekoľko týždňov. Veľmi zriedkavo nemusí botulotoxín zaúčinkovať vôbec.

RETINOLOVÝ PEELING Neostrata Retinol Peel

Retinolový peeling vyhladzuje jemné vrásky, zmierňuje prejavy akné a jeho následky, napr. jazvy. Spevňuje pleť, zjemňuje jej štruktúru, odstraňuje pigmentové škvrny, zjednocuje farebný tón pleti. Hydratuje, spevňuje a zvyšuje elasticitu pleti, podporuje tvorbu kolagénu v koži.

Ošetrenie je vhodné pre:

  • aknóznu a mastnú pleť s rozšírenými pórmi
  • pleť s pigmentovými škvrnami a jemnými vráskami
  • pleť s jazvičkami po akné

RETINOLOVÝ PEELING NEOSTRATA

Lekár dermatológ nanesie na vyčistenú pleť roztok Neostrata Retinol Peel. Ide o rýchlo vstrebateľný roztok 3% retinolu, aminofilu, neocitrátu, bisabololu a vitamínu E.  Tieto účinné látky zmierňujú jemné linky a vrásky, ochabnutosť kože, pigmentáciu aj veľkosť pórov. Bisabolol pomáha pleť upokojiť a vitamín E má antioxidačný účinok. Ošetrenie pleti retinolovým peelingom sa ukončí doma po 3- 8 hodinách po aplikácii, zmytím vodou. Následne je potrebné sa vyhýbať slnečnému žiareniu a  používať prípravky s vysokým UV faktorom. Niekoľko dní po aplikácii retinolového peelingu býva pokožka vysušená, počas tohto prirodzeného procesu sa začne vrchná vrstva kože postupne olupovať. Olupovanie kože sa začne objavovať od 2.-3. dňa po ošetrení a trvá 3-7 dní.

Kontakt

DivaBeauty
Mýtna 44
811 07
Bratislava

00421 902 44 33 22 info@divabeauty.sk

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok:

9:00 – 20:00